U OKU KAMERE Održan turnir teniskih parova “Rukavac doubles 2019”

Turnir je okupio 36 natjecatelja iz regije koji su se natjecali u dvije kategorije + 100 i – 100 godina tj. zbroj godina para.

Rukavac – Prošle subote na terenima sportskog centra “Damar” održan je 9. tradicionalni Rukavac doubles 2019., u organizaciji Tenis kluba Rukavac.

Turnir je okupio 36 natjecatelja iz regije koji su se natjecali u dvije kategorije + i – 100 godina tj. zbroj godina para.

U kategoriji -100 od devet prijavljenih parova slavili su par Ćuk/ Kostelić ispred para Šepić/ Bagarić dok je treće mjesto osvoji par Piškulić/ Stojanović. U kategoriji +100 od 9 prijavljenih parova slavili su par Bertos/Bertos ispred para Puharić/Štok, a treće mjesto osvojio je par Zukić/ Skornišek.

Poslije odigranih finala uslijedio je zasluženi domjenak te feštica u veselom i prijateljskom ozračju.