Uvjerljivo protiv Burina

vaterpolo31Volosko – U 5. kolu međužupanijske lige za mlađe kadete Opatijci su bili uvjerljivi protiv Burina, inače druge momčadi Primorja, te rezultatom 15 :4 osvojili nova dva boda.
Od početka se vidjelo da su mladi Opatijci, unatoč desetkovanim redovima zbog bolesti, superiorniji od svojih rivala pa je prva četvrtina već dala naslutiti laganu pobjedu. S tri gola Radetića, te po jednim Paradžika i Blažića poveli su 5 : 0, da bi Burin svoj prvi gol postigao tek sredinom druge četvrtine. U nastavku utakmice prednost se povećavala do krajnjeg rezultata 15 : 4 u korist Opatije.
Najbolji kod Opatije ponovno Ivo Radetić, te Josip Paradžik i Marko Blažić, a kod poražene momčadi strijelac dva gola Antonio Čunko.