Vaterpolo: Poraz, remi i pobjeda…

vaterpolo_split-1…županijsko prvenstvo U – 13 : Poraz protiv Primorja EB…
…DP Slovenije U – 13 : Pobjeda i remi u Žusterni…

Volosko – Mlađi kadeti porazom od Primorja EB završili su ovogodišnje županijsko prvenstvo na trećem mjestu te tako ponovili prošlogodišnji uspjeh. Primorjaši su bili puno bolji suparnik pogotovo u prvoj i trećoj četvrtini u kojima su napravili razliku za konačnih 7 : 2.
Pošto je za dobivanje konačnog plasmana ostalo da se odigraju još neke odgođene utakmice organizatori su ceremoniju proglašenja pobjednika odgodili do daljnjeg.
Bazeni Kantrida
Gledatelja : 50
Sudac : Pajalić Nikola

Primorje EB : Opatija 7 : 2
( 3 : 0, 0 : 1, 4 : 0, 0 : 1 )

Primorje EB : Jereb, Španjol 1, Krapić, Banjanin, Milde, Bibić, Grubješić 1, Augusti 3, Skolaris, Petrić 2, Saftić, M.Augusti, Butorac, Hitrec
Trener : Marijan Pichler
Opatija : Sušanj, Tončić, Krainer, Babić, Žigulić 1, Brubnjak, Došen 1, Ivanković, Kurti, Škorić, Frketić, Fućak
Trener : Željko Šimac
vaterpolo_zup_svi
DP Slovenije U – 13 : Pobjeda i remi u Žusterni
Vaterpolisti Opatije U – 13 nastavili su sa svojim nastupima u slovenskom prvenstvu odigravanjem dvije utakmice u Kopru. Na bazenu u Žusterni najprije su podijelili bodove u jednoj zanimljivoj i do posljednjih sekundi neizvjesnoj utakmici protiv ekipe Kopra u kojoj su u posljednju minutu ušli sa dva gola zaostatka da bi zgodicima Brubnjaka te doslovno u posljednjim sekundama Fućka iz peterca ipak uspjeli doći do boda.
Nakon toga odigran je i zaostali susret 1. kola protiv Žusterne u kojem su Opatijci uvjerljivo slavili protiv slabog domaćina. U toj utakmici priliku su dobili svi igrači pogotovo oni koji manje igraju ali niti to nije pomoglo domaćim vaterpolistima da izbjegnu težak poraz.