VIDEO/FOTO Nogometaši Opatije osvojili Županijski kup pogotkom Pejanovića zadnjim sekundama sudačkog produžetka

U nastavku pogledajte slavlje Opatijaca nakon osvajanja Kupa.

Rijeka – Nogometaši Opatije osvojili su Županijski kup pogotkom Pejanovića za 2:1 u zadnjim sekundama sudačkog produžetka. Grobničan je bio tvrd protivnik. Prvih 15 minuta Grobničan je igrao grub nogomet, s puno nervoze i konverzacije sa sucem. Opatija je dominirala, imala nekoliko šansi, no očekivalo se više. Opatija dolazi u vodstvo pogotkom iz penala nakon što je igrač Grobničana rukom zaustavio loptu na crti. Opatija ima gol viška i igrača viška, no tada borbeni Grobničan počinje igrati i niže nekoliko šansi. I stiže do poravnanja. Opatijci su tražili zaleđe. Do kraja utakmice Opatija nadmoćnija, no s premalo inicijative i odlučnosti. I u 95. minuti ukazao se Pejanović za pobjedu.