VK Opatija: Kadetima prednost nakon prve utakmice @ Kvalifikacije za kup RH

vaterpolo_kadeti_rovinj_2013

Tri gola prednosti dovoljna su zaliha za prolaz u sljedeći krug kvalifikacija, a utakmica na plivalištu u Voloskom, u četvrtak od 20.30 sati, trebala bi poslužiti za ispravljanje lošeg dojma.

Rovinj – Kadeti Vaterpolo kluba “Opatija“ osigurali su tri pogotka prednosti za uzvrat nakon prve utakmice kvalifikacija za kup Hrvatske.

Oni su pobijedili vršnjake Delfina na njihovom bazenu u Rovinju “samo“ 12 : 9 iako su prvu četvrtinu uvjerljivo dobili sa čak 7 : 1. Međutim, u nastavku utakmice došlo je do neshvatljivog opuštanja u kojem su prednjačili samoisticanje i sebičnost što je u konačnici moglo dovesti pod upitnik sigurnu pobjedu. Ipak na kraju smatramo da su tri gola prednosti dovoljna zaliha za prolaz u sljedeći krug kvalifikacija, a utakmica na plivalištu u Voloskom, u četvrtak od 20.30 sati, trebala bi poslužiti za ispravljanje lošeg dojma.