VK Opatija: Mladostaši bolji i u uzvratu @ Kvalifikacije juniora za kup RH

Arhiva Liburnija.net

Ovim porazom za opatijske juniore završena su sva takmičenja u ovoj natjecateljskoj godini.

Rijeka – Juniori ZVK Mladost bili su bolji od Opatijaca i u uzvratnom susretu na Kantridi koji su riješili u svoju korist rezultatom 12 : 5.

Iako sredinom treće četvrtine ništa nije ukazivalo na još jedan težak poraz opatijskih juniora, jer je rezultat glasio 4 : 4, ipak su na kraju Zagrepčani ostvarili uvjerljivu pobjedu, ponajprije zahvaljujući većem broju kvalitetnijih igrača čija je svježina posebno došla do izražaja u posljednjih osam minuta susreta.