VK Opatija: Ove subote sraz sa Salonom

vaterpolo_opatija_zadar_2013

Pred izabranicima Danijela Kancijanića je važan zadatak, pobjeda i nova tri boda, čime bi došli na korak od osvajanja prvog mjesta, koje nosi kvalifikacije za ulazak u 1. HVL odnosno Jadransku ligu.

Rijeka – Nakon vrlo važne pobjede protiv izravnog konkurenta za naslov prvaka 1.B HVL Bellevuea u Dubrovniku, opatijske vaterpoliste ove subote od 20 sati (Bazeni Kantrida) očekuje sraz sa vrlo dobrom ekipom Salone iz Solina. Momčad koja je sastavljena od igrača tri splitska kluba (Mornar, Jadran i POŠK) trenutačno se nalazi na četvrtom mjestu prvenstvene ljestvice i sigurno je jedan od težih protivnika do završetka prvenstva koji ukoliko mu se pruži prilika može napraviti puno problema svakoj momčadi u ligi.

Dokaz da je to tako je utakmica protiv Bellevuea u Dubrovniku gdje su Solinjani pet minuta prije kraja imali nevjerojatnih 11 : 5 da bi na kraju, primivši čak sedam pogodaka, izgubili praktički dobiveni susret.

Besplatne ulaznice za subotnju utakmicu mogu se preuzeti u Caffe barovima: Vološćica, Surf, Barić, Flash, Amadeus (svi Opatija), Pul Dodića (Matulji), Ledia (Pećine) , pizzeriama 051, Venezia i Delfino (Lovran), a Vaterpolo klub Opatija će kao i svaki puta nagraditi svoje vrijedne navijače sa prigodnim nagradama u poluvremenu utakmice.