VK Opatija: Pobjedom nad Delfinom nastavljen pobjednički niz @ Prvenstvo županije U-13

...ilustracija...

…ilustracija…

Zanimljiva utakmica prelomljena je u trećoj četvrtini u kojoj Opatijci dolaze do dva gola prednosti koju u posljednjih pet minuta dodatno povećavaju za na kraju uvjerljivih 14:8.

Volosko – Mlađi kadeti Opatije, pobjedom nad Delfinom, u 5. kolu prvenstva županije, nastavili su pobjednički niz te sa četiri pobjede, uz jednu odgođenu utakmicu, zauzimaju prvo mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

Opatija : Delfin 14:8
( 3:3,3:3,3:1,5:1 )

Opatija : Škarpa, Blasig 1, Živanović 3, Le.Dujmić, Lu.Dujmić 1, Brubnjak 9, Žigulić, T.Čače, A.Čače, Čehulić, Vunić
Trener : Damir Glavan

Delfin : Uzelac, Trošt 1, Poropat, Kusanović 5, Ivančić, P.Mamontov, Lu.Kancelir, I.Mamontov 1, Brajnović 1, Lo.Kancelir, Laginja, Etinger, Uljanić
Trener : Ariano Banko