VK Opatija: Uvjerljiva pobjeda protiv Salone

vk_opatija_vk_solin

Prvi pogodak igrači Salone postigli su kod rezultata 11 : 0 za Opatijce, sekundu prije isteka treće četvrtine.

Rijeka – Još jedna uvjerljiva domaća pobjeda opatijskih vaterpolista, ovaj puta je na bazenu Kantrida bodove ostavila Salona. Sva neizvjesnost oko pobjednika nestala je i prije samog početka utakmice s obzirom da su gosti iz Solina doputovali sa samo osam igrača.

Prvi pogodak igrači Salone postigli su kod rezultata 11 : 0 za Opatijce, sekundu prije isteka treće četvrtine. U posljednjih osam minuta igračima trenera Kancijanića je očigledno pala motivacija što su gosti iskoristili riješivši taj dio susreta u svoju korist.