Zamet uvjerljivo pobijedio ekipu ‘Ribola Kaštela’

rk_zamet_ribola_kastel_01

MT Melsungen, koji je lani završio na četvrtom mjestu Bundeslige na Zamet dolazi u subotu, 19. studenog, a utakmica se igra u 19 sati. Zbog velikog zanimanja za ovu utakmicu već slijedeći tjedan će se znati više detalja o samoj utakmici koja na Zamet dovodi jednu od najjačih momčadi s kojima se Zamet susreo u svojoj povijesti!

Rijeka – Očito je senzacionalna pobjeda protiv Bukurešta u EHF kupu dala dodatni poticaj rukometašima Zameta koji su pobijedili ekipu Ribola Kaštela s čak sedam pogodaka prednosti!

Zamet je na početku utakmice došao do vodstva od 3:1, ali je Kaštela izjednačila u 11. minuti. Do kraja prvog poluvremena igralo se gol za gol s ukupno šest izjednačenja, a na poluvrijeme se odlazi rezultatom 16:15 za Kaštelu. Početkom drugog dijela rezultat je izjednačen sve do 40. minute kada s dva pogotka Hrvatina Zamet dolazi do dva pogotka prednosti. U tim trenucima Zamet podiže razinu svoje igre koju gostujući igrači više nisu mogli pratiti i do kraja utakmice, uz sveukupno 7 pogodaka Hrvatina i 6 pogodaka Kružića i novog reprezentativca Hrvatske Lučina dolazi do pobjede rezultatom 35:28.

Što se tiče europskih obaveza Zamećani su stupili u kontakt s ekipom Melsungena, za kojega igra nekoliko reprezentativnih internacionalaca kao i reprezentativaca Njemačke, i dogovorili odigravanje prve utakmice. MT Melsungen, koji je lani završio na četvrtom mjestu Bundeslige na Zamet dolazi u subotu, 19. studenog, a utakmica se igra u 19 sati. Zbog velikog zanimanja za ovu utakmicu već slijedeći tjedan će se znati više detalja o samoj utakmici koja na Zamet dovodi jednu od najjačih momčadi s kojima se Zamet susreo u svojoj povijesti!