Završen 20. jubilarni tenis turnir ‘Rukavac open 2015’

Najuspješniji natjecatelji @ Rukavac

Turnir je okupio rekordnih 80 natjecatelja koji su se natjecali u četiri kategorije. Gospoda -40, 40-55, +55 te Dame +40.

Rukavac – Od 13. do 21. lipnja na tenis terenima sporskog centra “Damar” održao se 20. jubilarni tenis turnir “Rukavac open 2015”. Turnir je okupio rekordnih 80 natjecatelja koji su se natjecali u četiri kategorije. Gospoda -40, 40-55, +55 te Dame +40.

Ivor Eržišnik osvojio je prvo mjesto u kategoriji ‘Gospoda –40’, Ivan Gudelj drugo, a Vedran Vrcelj i Dean Kinkela treće. U kategoriji ‘Gospoda 40-55’ slavio je Hrvoje Margan, drgo mjesto osvojio je Ante Marić, a treće Vanja Piškulić i Alen Radmanović. Žarko Čop, Tihomir Kosjek, Zoran Kraljević i Željko Zaninović bili su najuspješniji u kategoriji ‘gospoda +55’, dok je u ženskoj konkurenciji slavila Marija Kusanović ispred Lidije Sutlović, Lukrecije Cvjetičanin i Lidije Lešić. Poslije odigranih finala i podjele nagrada uslijedilo je druženje uz roštilj.