Završnica kupa Hrvatske za nade : Opatijcima prva pobjeda

vaterpolo_ilustracija (1)

Do kraja susreta trener Kancijanić daje priliku igračima sa manjom minutažom pa taj period igre završava rezultatom 1 : 1.

Rijeka – Opatijske nade ubilježile su prve bodove u borbi za plasman od 9. – 14. mjesta nakon što su u odličnoj utakmici porazili vršnjake Gusara iz Mlina.

Predvođeni Tinom Brubnjakom Opatijci su već nakon prvih pet minuta imali visoku prednost od 6 : 0 da bi nakon toga gosti u sljedećoj četvrtini ipak malo uspjeli smanjiti zaostatak, iskoristivši situaciju da zbog pravila po kojem taj dio igre mora odigrati nominalno druga sedmorka u igri nije bilo najboljeg domaćeg igrača.

Već u sljedećoj četvrtini nakon ulaska Brubnjaka, koji preuzima sve u svoje ruke i sa nova četiri zgoditka praktički osigurava pobjedu svojoj momčadi, Opatijci vraćaju visoku prednost sa početka utakmice. Do kraja susreta trener Kancijanić daje priliku igračima sa manjom minutažom pa taj period igre završava rezultatom 1 : 1.