Županijski kup za mlađe kadete : Opatijci bolji od djevojčica Primorja

vaterpolo_ilustracija (1)

Ovom pobjedom Opatijci su zadržali priključak sa vrhom tabele te će u preostala tri kola zajedno sa Primorjei Pulom odlučivati o pobjedniku kupa.

Volosko – U 4. kolu županijskog kupa U – 13 opatijski mlađi kadeti pobijedili su djevojčice iz ŽVK Primorja EB rezultatom 7 : 4.

Zahvaljujući prvenstveno dobroj igri kapetana Tina Brubnjaka koji je u drugoj četvrtini sa svoja tri gola prelomio utakmicu, priliku za veću minutažu dobili su svi ostali igrači. Ovom pobjedom Opatijci su zadržali priključak sa vrhom tabele te će u preostala tri kola zajedno sa Primorjei Pulom odlučivati o pobjedniku kupa.