[FOTO/VIDEO] Baltazar Bogolin iz penala za pobjedu NK Opatije protiv Sesveta

Sažetak utakmice te izjave trenera kao i veliku fotogaleriju s utakmice pogledajte u nastavku…

Bogolin siguran s bijele točke

Rijeka – Nogometaši Opatije pobijedili su Sesvete u zanimljivoj i dinamičnoj utakmici na Kantridi koju je odlučio pogodak Baltazara Bogolina iz kaznenog udarca.

U prvom dijelu utakmice gosti su ostavili bolji dojam, posebice nakon što se nakon dvadesetak minuta ispuhao početni elan domaće momčadi. U 73. minuti Fumić je prošao desnom stranom, pokušao ubaciti u sredinu, lopta je pogodila Brigića u ruku, sudac je pokazao na bijelu točku. Mladi Bogolin sigurno je realizirao kazneni udarac – 1:0

Trener gostiju čestitao je domaćinima na pobjedi te istaknuo da je zadovoljan prezentiranom igrom, dok je trener Opatije Bogolin bio zadovoljan što su upisana nova tri boda na kontu.

— Iako su gosti imali veći posjed lopte, pobjeda je ono što se računa, a mi smo danas pobjedili, istaknuo je Bogolin.