Tekst iz arhive. Stranice su u međuvremenu redizajnirane!

U oku kamere: Donald Sutherland se za scene serije Crossing Lines priprema šetnjom Opatijom

Donald Sutherland - u Opatiji se našao Predsjednik Snow ili "žigosani" Vernon Pinkley Donald Sutherland - u Opatiji se našao Predsjednik Snow ili "žigosani" Vernon Pinkley

Usprkos šeširu i bradi, poznato lice koje mlađe generacije pamte kao predsjednika Snowa iz serijala ''Igre gladi'', a oni stariji kao jednog od dvanaestorice žigosanih, nije moglo proći neprimijećeno u gradskom centru, a u blizini hotela Ambasador uhvatilo ga je i naše ''oko kamere''. U šetnji kroz Volosko U šetnji kroz Volosko

Opatija/Mošćenička Draga - Dok je njegov kolega Goran Višnjić jutro proveo na snimanju u Mošćeničkoj Dragi, slavni kanadski glumac Donad Sutherland iskoristio je današnje slobodno prijepodne za razgledavanje Opatije i Voloskog te upoznavanje gradskih turističkih atrakcija.

Usprkos šeširu i bradi, poznato lice koje mlađe generacije pamte kao predsjednika Snowa iz serijala ''Igre gladi'', a oni stariji kao jednog od dvanaestorice žigosanih, nije moglo proći neprimijećeno u gradskom centru, a u blizini hotela Ambasador uhvatilo ga je i naše ''oko kamere''.

Sutherland i Višnjić u Opatiji i Mošćeničkoj Dragi boravit će do kraja tjedna, budući da na ovom prostoru snimaju scene za novu, treću sezonu hit-serije ''Crossing Lines'' koja je kod nas prevedena kao ''Granice zločina'', a koja svoju radnju vrti oko ekipe elitnih detektiva fikcionalnog odreda Međunarodnog kaznenog suda koji zločnice lovi diljem Europe. Višnjić se ekipi pridružuje tek u novoj sezoni, no Sutherlandov lik Michel Dorn dio je glumačke postave od samog početka serije.

Davor Žic / PodUčkun.net

Ovo je tekst iz arhive. Stranice su u međuvremenu redizajnirane. Kreni od početne stranice.