Jelena Kovačević srebrna u Zürichu

jelena_kovacevic…opatijska karatistica ponovila je svoj prošlogodišnji uspjeh iz Atene…
Opatija – Jelena Kovačević, karatistica TAD-a, osvojila je srebrno odličje na 46. Europskom prvenstvu što se održava u Zürichu. Opatijska karatistica ponovila je svoj prošlogodišnji uspjeh iz Atene, no ovaj put previsokom preprekom pokazala se Makedonka Nataša Ilievska (1:3) koja je tako prvi put u karijeri pobijedila hrvatsku reprezentativku.
Na putu do finala Jelena Kovačević pobijedila je Njemicu Bitsch nakon preglasavanja sudaca, Francuskinju Barre 2:0, Rumunjku Sandu u produžetku 1:0, a u polufinalu Švicarku Mignon 2:1.
– Ovoga trenutka više bih voljela da sam osvojila brončanu medalju jer ne volim gubiti posljednju borbu na turniru. Puno bolje se osjećam kada veliko natjecanje okončam pobjedom, kazala je Jelena Kovačević za Novi list.

Liburnija.net: Jelena Kovačević na pobjedničkom postolju @ Zürich