NK Opatija: Morčići bez premca

Liburnija.net: Nogometni klub Opatija - Mlađi Morčići

Izvještaje s utakmica mlađih i starijih morčića, redovne protiv Grobničana i zaostale, protiv Naprijeda pročitajte u nastavku teksta.

Opatija – Prošlog vikenda aktivni su bili mlađi i morčići, koji su bili uspješni protiv Grobničana, te mlađi i stariji pioniri čije izvještaje možete pročitati na ovom linku, dok su kadeti i juniori morali odgoditi utakmicu s Krkom, obzirom da je zbog orkanske bure bio zatvoren most. Izvještaje s utakmica mlađih i starijih morčića, redovne protiv Grobničana i zaostale, protiv Naprijeda pročitajte u nastavku teksta.

PRVENSTVENA LIGA MORČIĆA – SKUPINA “A“
Kategorija: ML. MORČIĆI
Igralište: NK Opatije
Sudac: Marino Šabanović ( Matulji )

NK OPATIJA – NK GROBNIČAN 8 : 5 ( 3 : 2 )
Bolterstein, Diković, Šafarek, Blečić, Zanet, Čule, Pozderac ,Traub, N.Džaja, Kumičić, J.Sinožić, K.Kurti, Priskić , Ajanović
Trener: Boris Petrovčić, Stipe Mikulić

Strijelci: 0:1 Karlo Valjan u 2′; 1:1 Din Pozderac u 5′; 2:1 Din Pozderac u 8′; 3:1 Dominic Traub u 13′; 3:2 Karlo Valjan u 19′; 4:2 Din Pozderac u 27′; 5:2 Domnic Traub u 27′; 6:2 Dominic Traub u 29′; 6:3 Karlo Valjan u 30′; 7:3 Din Pozderac u 33′; 7:4 Mario Krešević u 40′; 7:5 Karlo Valjan u 43′; 8:5 Matteo Zanet u 42′

Po rezultatu bi se dalo zaključiti da se igrao vaterpolo, a ne nogomet, no za gledatelje ( mahom roditelje ) i navijače obje ekipe, bila je to utakmica u kojoj su se nagledali puno zgoditaka. Najefikasniji u domaćim redovima Din Pozderac s četiri i Dominic Traub s tri, a u gostujućim redovima Karlo Valjan s tri zgoditka.

PRVENSTVENA LIGA MORČIĆA – SKUPINA“A“
Kategorija: ST. MORČIĆI

NK OPATIJA – NK GROBNIČAN 5 : 2 ( 2 : 1 )
Bezinović , Juranović, M.zelenika, Nikolac, A.Sikirica, Ivančić, Šimić, Radošić, Vanja, Horvatinčić , Maravić
Trener: Dražen Krnjatić

Strijelci: 1:0 Ivan Vanja u 5′; 1:1 Eldin Boza u 14′; 2:1 Ivan Horvatinčić u 25′; 3:1 Ivan Horvatinčić u 34′; 4:1 Luka Nikolac u 36′; 4:2 Domagoj Horaček u 46′; 5:2 Frano Ivančić u 48′

Pozdrav publici @ Opatija

Slična utakmica kao i u kategoriji mlađih morčića, s puno golova i na kraju rezultatski uvjerljiva pobjeda domaćina. Grobničani su se dobro „držali“ prvo poluvrijeme, sve do zadnje minute prvog poluvremena imali neriješen rezultat, da bi Opatijci najprije, poveli s 2:1, a potom u drugom poluvremenu otišli na 3 razlike i riješili pitanje pobjednika ove utakmice.

Sudac: Predrag Vasiljević ( Rijeka )

NK OPATIJA – NK NAPRIJED 8 : 0 ( 4 : 0 )
Bolterstein, Diković, Peruč, Priskić, Buršić, Zanet, Čule, Pozderac ,Traub, N.Džaja, Ajanović, Blečić, J.Sinožić, Šafarek

Strijelci: 1:0 Dominic Traub u 5′; 2:0 Edi Ajanović u 11′; 3:0 Din Pozderac u 13′; 4:0 Dominic Traub u 23′; 5:0 Niko Čule u 39′; 6:0 Matteo Zanet u 41′; 7:0 Din Pozderac u 45′; 8:0 Din Pozderac u 47′

Za kraj ovogodišnje regularne sezone, još jedna lagana i rutinska pobjeda mlađih morčića u crno-bijelim dresovima, u kojoj su najefikasniji bili Din Pozderac s tri i Dominic Traub s dva postignuta zgoditka. Gosti iz Hreljina, unatoč glasnoj podršci iz publike, nisu ozbiljnije zaprijetili domaćinu. Slijedi play off.

Nono Marok, treneri Boris Petrovcic i Stipe Mikulic, tata Zanet

NK OPATIJA – NK NAPRIJED 4 : 0 ( 2 : 0 )
Bezinović , Čejvanović, Maravić, Juranović, Horvatinčić, Nikolac, A.Sikirica, Ivančić, Šimić, Radošić, Bilajac, M.Zelenika, T.Frlan, Šepić

Strijelci: 1:0 Luka Radošić u 7′; 2:0 Filip Šimić u 11′; 3:0 Luka Radošić u 33′; 4:0 Mateo Šepić u 43′

Poput svojih mlađih kolega i stariji morčići su svoju zadnju prvenstvenu utakmicu uvjerljivo riješili u svoju korist. Po dva zgoditka u svakom poluvremenu, u čemu je prednjačio Luka Radošić, po jedan u svakom poluvremenu i igrači trenera Dražena Krnjatića, čekaju protivnika u play offu.

Liburnija.net: Nogometni klub Opatija - Stariji Morčići