[FOTO] After Jerry Ricks Festival u Mošćeničkoj Dragi okupio ljubitelje bluesa iz cijele regije

Autor: Nikola Cvjetović 26.08.2025

Festival je posvećen legendarnom blues glazbeniku Jerry Ricksu, a kroz godine je postao prepoznatljiv događaj na Kvarneru, okupljajući brojne ljubitelje ovog žanra iz cijele regije.

Mošćenička Draga – Draška Riva sinoć je bila ispunjena bluesom i sjajnom atmosferom – održan je After Jerry Ricks Festival, koji je i ove godine privukao velik broj posjetitelja. Publika je uživala u vrhunskim nastupima izvođača iz Hrvatske i Europe, a ulaz na festival bio je besplatan.

Na pozornici su redom nastupili Petra Bornerova Trio (CZ/SK), Cotton Pickers (SRB), Riccardo Staraj & MBB (HR) te Riccardo Grosso Band (IT). Riva u Mošćeničkoj Dragi pretvorila se u veliku glazbenu pozornicu na otvorenom, uz bogat bar i prepoznatljivu energiju bluesa.

Festival je posvećen legendarnom blues glazbeniku Jerry Ricksu, a kroz godine je postao prepoznatljiv događaj na Kvarneru, okupljajući brojne ljubitelje ovog žanra iz cijele regije.

Unatoč najavama lošeg vremena, koncert je protekao u odličnoj atmosferi, potvrdivši da za After Jerry Ricks Festival ima interesa i publike koji podržavaju ovaj glazbeni žanr.

After Jerry Rick’s Festival 2025 donio blues spektakl u Mošćeničku Dragu

Više sa portala poduckun.net ...