Članovi TK Kastav, Rene Bertos i Manuel Matešić pobjednici europskog turnira u tenisu do 14 godina u Solinu

Autor: Nikola Cvjetović 19.04.2024

Na natjecanju Europa Tennis - Salona Cupa okupilo se 64 tenisača iz cijele Europe, a u parovima su slavili tenisači "Kastva". Sutra finale u pojedinačnoj konkurenciji igra Rene Bertos.

Kastav - Veliki uspjeh ostvarili su mladi tenisači "Kastva" Rene Bertos i Manuel Matešić. Na turniru Europa Tennisa - Salona Cup za uzrast do 14 godina, koji se održava u Solinu, osvojili su zlatnu medalju u parovima. U finalnom meču bili su bolji od moldavsko-ukrajinskog para i porazili ih sa 7:5, 6:0.

Nije to jedini uspjeh kastavskog tenisa u Solinu. Sutra će na teren ponovno izaći Rene Bertos koji će igrati finale u pojedinačnoj konkurenciji s Francuzom Albinom Colettom.

- Izuzetno smo ponosni na uspjeh naših tenisača. Sutra očekujemo još jedan dobar meč, a neka pobijedi bolji, rekao je trener i otac Renea Bertosa, Roni Bertos.

Na natjecanju tenisača do 14 godina u Solinu okupilo se 64 tenisača iz cijele Europe.