Druga HRL zapad: Uvjerljiva pobjeda rukometašica "Liburnija Opatije" u Svetoj Nedelji

Autor: Nikola Cvjetović 16.10.2023

Sloga - Liburnija Opatija 21:36 (12:18).

Opatija - Rukometašice Liburnija Opatije u četvrtom kolu Druge HRL zapad upisale su novu pobjedu. Na gostovanju u Svetoj Nedelji porazili su Slogu - 21:36. Izjednačena borba trajala je do 20. minute susreta, a onda su Opatijke stavile u "petu brzinu" i do poluvremena osigurale već značajnu prednost. U nastavku susreta ta je prednost samo postala još značajnija. Najraspoloženije u redovima gošći bile su iskusna Stefani Stakorić i Luana Zdrinšćak - svaka je postigla sedam pogodaka, i Ema Mihalić koja je šest puta zatresla mrežu Sloge.

Nakon četiri kola Opatijke se nalaze na 4. mjestu ligaške ljestvice s tri pobjede i jednim porazom, odnosno šest bodova.

Sloga - Liburnija Opatija 21:36 (12:18)

Sveta Nedjelja - ŠSD OŠ Vladimira Deščaka. Gledatelja: 20. Suci: Blažek (Koprivnica) i Kolarek (Drnje).

Sloga: Pavić, Žerdin, Pelc 8, Radović, Gotal 3, Majetić 2, Marković, Rađenović 3, L. Tesar 5, Husnjak, Šćević, K. Tesar.

Liburnija Opatija: Jardas, V. Zdrinšćak 3, Nižić 3, Mihočka 1, Hunčak 2, Vivoda 3, Lenac 1, Stakorić 7, Mihalić 6, La. Zdrinšćak 1, Lu. Zdrinšćak 7, Afrić 1, Sinčić 1, Đukić.