Druga NL: Opatija svladala Dugo Selo visokom pobjedom u najboljoj utakmici ove sezone na Kantridi

Autor: Marina Pauletić 03.03.2023

Osim pet pogodaka, Opatijci su imali i čvrstu obranu.

Rijeka – Nogometaši Opatije odigrali su uvjerljivo najbolju utakmicu sezone pobijedivši Dugo Selo na Kantridi rezultatom 5:0. Osim reprezentativnog rezultata, tu je i iznimno dobra igra u obrani osobito u vremenu kada su Opatijci igrali s jednim igračem manje.

Prvi je pogodak postignut u 7. minuti, a zabio ga je Kašiković asistencijom Kukoča te se isto dogodilo i u 42. minuti Treći je pogodak slijedio u 51. minuti zabijanjem Kordića s deset metara, dok je samo dvije minute kasnije, dakle u 53. minuti svoj gol dao Junuzović.

Posljednji je, peti pogodak postigao Matija Starčić u 55. minuti, ali naši se igrači nisu niti tada opustili pa su do kraja utakmice zadržali čvrstu obranu.