[FOTO] Četvrta NL NS Rijeka: Draga i Lovran startali porazom u proljetni dio sezone

Autor: Nikola Cvjetović 04.03.2024

Draga - Novalja 1:3, Lovran - Otočac 0:2.

Mošćenička Draga/Lovran - Iako su vjerovali i nadali se da će prvu utakmicu u godini u kojoj klub obilježava 100 godina postojanja ostvariti pobjedu, Dražani su ipak, pred domaćom publikom poraženi 1:3 od Novalje. Kustić je u 14, minuti doveo goste u vodstvo, a Kovačević u 17. remizirao - 1:1. Međutim, za Dražane kobne su bile posljednje minute - u 87. je Banović povisio vodstvo - 1:2 , a dvije minute kasnije Blažević potvrdio pobjedu -1:3.

U Lovranu su uvjeti za igru bili izuzetno teški, a domaćini se nisu uspjeli oduprijeti Otočcu koji je doma odnio sva tri boda (0:2). Pred 30-tak gledatelja, gosti su u vodstvo stigli u 29. minuti pogotkom Vidmara, a u 81. minuti vodstvo je povisio Bogdanić.

Rezultati ostalih susreta: Klana - Banjole 1:2, Borac - Mladost Fažana 0:0, Lokomotiva - Omišalj 0:2, Žminj - Funtana 2:4, Gospić 91 - Umag 1:0.