[FOTO] Druga HRL Zapad-žene: Nezaustavljiva Vanna Zdrinšćak napunila mrežu Samobora

Autor: Nikola Cvjetović 08.10.2023

Visoki let Vanne Zdrinšćak

Liburnija Opatija - Samobor 34:28.

Opatija - Rukometašice "Liburnija Opatije" upisale su drugu ovosezonsku pobjedu na domaćem terenu u 3. kolu Druge lige - zapad. U Opatijskoj dvorani Marino Cvetković najefikasnija u redovima domaćih bila je mlada rukometašica Vanna Zdrinšćak koja je s pozicije desnog krila čak 13 puta zatresla mrežu Samobora. Gošće su na poluvremenu vodile 17:15, međutim, u prvih pet minuta drugog dijela domaće su vratile na egal (19:19) te lagano prešle u vodstvo. Raspoložena Vanna Zdrinšćak pogocima s krila od 42. do 49. minute utakmice, osigurala je značajnu prednost (30:22) koja je postala nedostižna za rukometašice iz Samobora.

Liburnija Opatija - Samobor 34:28 (15:17)

Opatija - Dvorana Marino Cvetković. Gledatelja: 50. Suci: Jarnec (Varaždin) i Purma (Rugvica).

Liburnija Opatija: Jardas, V. Zdrinšćak 13, Mihočka, Hunčak 4, Pilčić, Vivoda 2, Lenac 3, Stakorić 5, Mihalić 1, La. Zdrinšćak 1, Lu. Zdrinšćak 5, Afrić, Sinčić, Đukić.

Samobor: Belanić 3, Rođak 2, Samobolec, Kovač, Budan, Horvat 7, Perić 9, Kanceljak 4, Grgec, Karasman 1, Matijašić, Radek 2, Brdarić.