[FOTO] Nogometaši 'Lovrana' pobjedom protiv Muna na korak od titule prvaka

Autor: Nikola Cvjetović 23.04.2023

Nogometaši „Lovrana“ pobjedom protiv „Muna“ učvrstili su prvo mjesto u Prvoj županijskoj nogometnoj ligi te nakon 13. kola praktički osigurali titulu. Veliku fotogaleriju s Crikvene Drage pogledajte u nastavku...

Mune - Nogometaši „Lovrana“ pobjedom protiv „Muna“ učvrstili su prvo mjesto u Prvoj županijskoj nogometnoj ligi te nakon 13. kola praktički osigurali titulu. U ligaškom derbiju Lovranci su u Munama slavili s 1:0. Momčad „Muna“ protiv lidera je pokazale jak otpor, a u prvom poluvremenu imala je čitav niz šansi.

Lovranci su s ovom pobjedom još više pobjegli drugoplasiranim „Munama“ na ligaškoj ljestvici, no u lovranskom stožeru svjesni su da ne smije doći do opuštanja i da do kraja sezone predstoji još nekoliko važnih utakmica, koje valja dobiti da bi se zadržala vodeća pozicija.

MUNE – LOVRAN 0:1
Igralište Crikvena draga. Gledatelja: 200. Sudac: Vladimir Merle (Viškovo). Strijelac: 0:1 Vidmar ('76). Žuti kartoni: Gašpert, Inić, Grbac, Gulan (Mune), Ferenčak, Mrđenović, Vidmar (Lovran).

MUNE: Kukić, Inić, Bonicioli, Alinčić, Popović, Šneler, Smolić (od 70. Šepić), Grbac, Gašpert (od 85. Gulan), Vanja (od 75. Cetina), Beni

LOVRAN: Torbarina, Periša (od 67. Mandić), Srdoč, Vuković, Bitanga, Ferenčak, Mrđenović, Srok, Gregov (od 46. Sirotnjak), Gazdek (od 40. Jukičić), Vidmar.