[FOTO] Opatijci pobjednici dvanaestog izdanja “Krunoslav Brguljan“

Autor: Nikola Cvjetović 19.07.2022

Tijekom trajanja turnira vladala je sjajna atmosfera, a što je naš fotoreporter zabilježio pogledajte u priloženoj fotogaleriji...

Volosko - Opatijski mlađi juniori pobjednici su tradicionalnog dvanaestog memorijala “Krunoslav Brguljan“.U finalnoj utakmici , nakon preokreta u posljednjoj četvrtini, igrači predvođeni trenerom Kancijanićem savladali su tršćanski Pallanuoto Trieste rezultatom 7 : 5. Iako je finalna utakmica odigrana po veoma teškim uvjetima i velikim valovima nije nedostajalo uzbuđenja i lijepih poteza s obje strane. Talijani su vodili cijelim tijekom utakmice sve do posljednje četvrtine kada Opatijci prave seriju od 4 : 0 i zasluženo osvajaju prvo mjesto.Inače oba finalista su bez poraza stigla do finalnog sraza pobijedivši sve protivnike u svojim skupinama i polufinalnim utakmicama.Treće mjesto pripalo je mađarskom Egeru pobjedom protiv sunarodnjaka iz MVLC Miskolc, peta je reprezentacija Slovenije U – 16, šesta Vojvodina , a na posljednja dva mjesta su se plasirali riječko Primorje EB i Banja Luka.