[FOTO] Opatijci pobjedom protiv Dragovoljca nastavili svoj pobjednički niz

Autor: Nikola Cvjetović 15.03.2024

Nekoliko fotografija s utakmice pogledajte u nastavku....

Rijeka - Nogometaši Opatije su u utakmici protiv Hrvatskog dragovoljca nastavili svoj pobjednički niz. Vodeća momčad lige ostvarila je pobjedu u jednoj vrlo 'mlakoj' utakmici, a vrijedi istaknuti da u prvom poluvremenu nisu uputili niti jedan ozbiljniji udarac prema gostujućem golu. Jedini gol pao je u 78. minuti. Ajayi je pronašao Pejanovića u kaznenom prostoru kome se nakon primanja, lopta idealno odbila za natrčaloga Žabeca, koji je iz blizine gurnuo loptu u mrežu - 1:0, što je ujedno bio i konačni rezultat.