[FOTO] Opatijci upisali remi protiv Orijenta

Autor: Nikola Cvjetović 19.07.2023

Veliku fotogaleriju s opatijskog campa pogledajte u nastavku...

Opatija – Nogometaši „Opatije“ odmjerili su snage u drugoj pripremnoj utakmici s Orijentom. Na nogometnom igralištu u Opatiji odigrali su neodlučeno 1:1, a s tribina ih je pratilo oko 150 gledatelja. Opatijci su bili bolji tijekom prvog poluvremena, a u nastavku susreta gosti s Krimeje. Upravo tako kretao se i rezultat, u prvom poluvremenu u 40. minuti „crno-bijeli“ su poveli pogotkom Ajayija, a Fatić je poravnao u 51. minuti.

Opatija – Orijent 1:1 (1:0)
Igralište Opatije. Gledatelja: 150. Sudac: Marin Rožman (Rijeka). Strijelci: 1:0 Ajayi (40′), 1:1 Fatić (51′).

OPATIJA: Prskalo, Grujević, Marshall, Jukičić, Kukoč, Lagumdžija, Kožić, Grbac, Kašiković (od 41′ Jabita), Junuzović, Ajayi. Još su igrali: Prskalo (od 65′ Balent), Pozderac, Malinić, Jukičić (od 65′ Parađik), Kukoč (od 65′ Matić), Grbac (od 65′ Lazić), Ivančić, Lagumdžija (od 65′ Macolić), A. B. Bogolin, V. Bogolin, Jabita.

ORIJENT: Mohorović, Zuliani, Mulac, Tadejević, Bodetić, Putnik, Lazar, Črnko, Bubnjar, Faal, Monjac. Još su igrali: Margan, Švrljuga, Korošec, Srzentić, Mizić, Mulac, Fatić, Valjan, Zrilić, Gajzler, Simčić.