[FOTO] Opatijske rukometašice poražene na domaćem terenu

Autor: Nikola Cvjetović 02.04.2023

U 19. kolu 2. HRL - zapad opatijske rukometašice nakon nekoliko uzastopnih pobjeda upisale poraz na domaćem terenu.

Opatija – Rukometašice 'Liburnije - Opatije' nisu uspjele upisati novu prvenstvenu pobjedu. Na domaćem terenu poražene su od Samoborki. Loš ulazak u utakmicu Opatijki omogućio je gošćama prednost 12:6 u 16. minuti susreta. Do poluvremena se prednost istopila (16:17), odnosno domaće su imale samo gol zaostatka.

U nastavku susreta Mirna Brusić trima uzastopnim pogodcima dovela je u 53. minuti Opatijke u vodstvo. Međutim, prednost je kratko trajala, a gošće su imale više snage privesti utakmicu kraju u svoju korist.

Opatija – Dvorana Marino Cvetković. Gledatelja: 30. Suci: Dorijan Pešutić (Matulji) i Marko Prpić (Kostrena).

Liburnija – Opatija: Jardas, Vlaše, Fućak 3, Hunčak, Šegota 6, Vivoda, Stefanović 1, Stakorić 8, Tipura 1, Markov, Vukajlović, Sinčić 3, Brusić 7, Đukić.

Samobor: Belanić 2, Rođak 6, Andrijanić 3, Sambolec, Kovač 1, Zlodi 7, Budan, Katanec 5, Kanceljak 8, Karasman, Pešut, Matijašić, Kovač, Brdarić.