[FOTO] Remi Orijenta i Opatije u prvoj ovogodišnjoj pripremnoj utakmici

Autor: Nikola Cvjetović 14.01.2024

Prva pripremna utakmica završila 1:1, golove postigli Ajayi i Zrilić.

Rijeka - Nogometaši Orijenta i Opatije odigrali su neodlučeno (1:1) prvu pripremnu utakmicu ove godine. Utakmica na igralištu Roberta Komena pamtit će se po velikom broju tehničkih pogrešaka što ne čudi s obzirom da su obje momčadi tek ušle u ciklus priprema. Oba trenera, Slobodan Grubor i Zoran Bogolin priliku su dali svim igračima.

Ajayi je u 75. minuti pobjegao visoko postavljenoj obrani Orijenta i rutinski poslao loptu u mrežu - 0:1. Orijent je izjednačio u sudačkoj nadoknadi - Zrilić je iskoristio nesporazum opatijske obrane i postavio konačnih - 1:1.

ORIJENT: Mohorović, Švrljuga, Milanović, Mulac, Bodetić, Muminović, Estevez, Lazar, Simčić, Bubnjar, Mass. Drugo poluvrijeme: Margan, Zuliani, Korošec, Putnik, Mršić (od 83. Sušanj), Galešić, Valjan, Črnko, Monjac, Gajzler, Faal (od 68. Zrilić).

OPATIJA: Prskalo, Grujević, Marshal, Marić, Matić, Furijan, Kožić, Čulina, B. Bogolin, Žabec, Junuzović. Drugo poluvrijeme: Balent, Pozderac, Arapović, Malinić, Macolić, Kordić-Gružić, Ivančić, Grbac, Kašiković, Ajayi, V. Bogolin (od 70. Iskrić).