[FOTO] Rukometašice "Liburnija Opatije" pobjedom otvorile drugoligašku zapadnu sezonu

Autor: Nikola Cvjetović 24.09.2023

Opatijke su na domaćem terenu pred 50-tak gledatelja u borbenoj i do kraja napetoj utakmici izborile tijesnu pobjedu protiv ŠR Karlovac - 32:31.

Opatija - Rukometašice "Liburnija Opatije" pobjedom su startale novu natjecateljsku sezoni u Drugoj HRL zapad. Opatijke su na domaćem terenu pred 50-tak gledatelja u borbenoj i do kraja napetoj utakmici izborile tijesnu pobjedu protiv ŠR Karlovac - 32:31. Veći dio utakmice domaće igračice bile su u prednosti, u nekoliko navrata vodile su s četiri gola razlike, a najveća prednost bila je 15:10. Međutim, u prvih sedam minuta drugog poluvremena, gošće su ih sustigle (17:17) i puhale im za vratom do posljednje sekunde susreta. Oba trenera, Jurica Filipović i Dražen Keča, nisu bila u tim završnim trenucima zadovoljna sudačkim odlukama pa su zaradili žute kartone.

Liburnija Opatija - ŠR Karlovac 32:31 (14:10)

Opatija - Dvorana Marino Cvetković. Gledatelja: 50 suci: Renea Andrea Jarnec (Varaždin) i Ivan Purma (Rugvica).

Liburnija Opatija: Jardas, V. Zdrinšćak 5, Nižić, Mihočka, Hunčak 5, Hrelja 4, Pilčić, Vivoda 4, Lenac, Stakorić 6, Mihalić 6, L. La. Zdrinšćak 1, Lu. Zdrinščak 1, Afrić, Sinčić.

Š. R. Karlovac: Stepić 6, Teskera 7, Nose 3, Kusanić 3, Razumić 7, Goršić, Perković, Tarabić, Škočibušić, Medved 3, Jurišić 2, Keča.