[FOTO] Susjedski remi Lovrana i Drage

Autor: Anto Ravlić 04.04.2022

Fotogaleriju s Lokve pogledajte u nastavku teksta...

Lovran - Nogometaši Lovrana i Drage u susjedskom derbiju podijelili su bodove. Na Lokvi je završilo 1:1. Poveli su gosti, ligaški lideri u 72. minuti pogotkom Kovačevića, a izjednačio je Ferenčak u 80. minuti.

Draga je i dalje na prvom mjestu s tri boda prednosti. Lovran je sedmi. Danas su Mune izgubile u Dražicama od Rječine 0:2 i ostaju na začelju ljestvice. Ponavlja se ista priča. Ljubičasti dobro igraju, no rezultati odlaze na stranu protivnika.

LOVRAN: Bradičić, Rupčić, Srdoč, Vuković, Žiganto, Ferenčak, Kurezi, Srok, Mohorovičić, Periša (od 82. Sirotnjak), Gregov (od 46. Starčić)

DRAGA: Bošnjak, Krnjatić, Kovačević, Mahulja (od 61. Lončarica), Klindić, Kovčalija, Rubinić (od 63. Bilajac), Frolja, Matovina (od 61. Kaligarić), Kurti (od 46. Prpić)