[VIDEO/FOTO] Gabrijela Bađun, Rok Puvar i Radmila Baćić najbrži na 3. SUP regati u Preluku

Autor: Marin Aničić 17.07.2023

Sudjelovalo je 25 natjecatelja u više uzrasnih kategorija.

Preluk - Na trećoj SUP regati SRD Preluk sudjelovalo je 25 natjecatelja u više uzrasnih kategorija. U kategoriji djevojčice do 10 godina prvo mjesto osvojila Emili Zimmermann, a druga je bila Greta Veršić. U kategoriji dječaka do 10 godina prvo mjesto je osvojio Patrik Baćić, drugi je bio Tian Tomažić, a treći Felix Tomažić.

U kategoriji djevojčice od 10 do 14 godina prvo mjesto je osvojila Stella Veršić, drugo Valentina Gržančić i treće Gaia Tomažić. U muškoj kategoriji od 10 do 14 godina pobjednik je Nino Baćić, drugi je Filip Obajdin i treći Frano Poropat.

U kategoriji Race žene prvo mjesto je osvojila jedina natjecateljica Gabrijela Bađun, a u Race muškarci, među četvero natjecatelja, prvo mjesto osvojio je Rok Puvar. Drugi je bio Andrej Matacin i treći Goran Smirčić. U kategoriji Elite prvo mjesto je osvojila Radmila Baćić, drugo, Lisa Schiffner i treće, Nataša Cesar.