[FOTO/VIDEO] Platak uspješno ugostio prvu skibike utrku u Hrvatskoj

Autor: Marijana Šepić Bjelobaba 31.01.2022

29 natjecatelja iz Hrvatske i inozemstva natjecalo se u tri kategorije, pri čemu je 6. mjesto zauzeo Jure Lučić, član organizatora Skibike kluba Croatia

Platak- Na Platku je uspješno održano prvo međunarodno Skibike natjecanje u Hrvatskoj! Na utrkama su gostovali najbolji skibikeri današnjice, točnije 29 natjecatelja iz Hrvatske i inozemstva, a natjecali su se u tri kategorije. Pobjedu je u prvoj kategoriji odnio Sebastian Bichler iz Austrije, dok je odlično 6. mjesto zauzeo Jure Lučić, iz Skibike kluba Croatia, organizatora natjecanja.

U drugoj je kategoriji najbolji bio Matic Hribar iz Slovenije, a u trećoj je prvo mjesto osvojio Basile Neverov iz Francuske.