Karatistica 'Opatije' Leona Fatović zlatna na CRO CUP-u

Autor: Nikola Cvjetović 25.04.2023

Fatović je u konkurenciji mlađih kadetkinja slavila u katama, a članovi njezinog sportskog kolektiva osvojili su i jednu srebrnu i dvije brončane medalje na turniru kraj Čakovca, koji je okupio gotovo 500 natjecatelja

Opatija - Mlađa kadetkinja Karate kluba 'Opatija' Leona Fatović osvojila je zlatnu medalju na karate turniru 17. CRO CUP 2023 što se protekle subote održao u Maloj Subotici kraj Čakovca. Turnir se održavao za uzraste od mini cicibana do veterana u katama i za neke kategorije u borbama, a na njemu je sudjelovalo 487 natjecatelja iz 55 klubova iz četiri države (Hrvatske, Mađarske, Slovenije i Ukrajine). Šest članova opatijskog karate kluba nastupilo je u osam kategorija, a uz zlato Leone, osvojili su i jednu srebrnu i dvije brončane medalje. Srebrnom medaljom u katama u kategoriji učenika okitio se Jan Palmić, a Lana Rogović u borbama je uzela u dvije uzrasne kategorije, juniorskoj i kadetskoj, brončanu medalju. Tea Terčić bila je peta u katama, a Nika Hlanuda 7.