Nogometaši 'Lovrana' usporeni u pohodu na titulu

Autor: Nikola Cvjetović 02.05.2023

''Lošinj“ uspio nadoknaditi minus dva nakon prvih 30 minuta na igralištu Lokve. „Mune“ ostale u igri za titulu nakon pobjede u derbiju kola u Vrbovskom.

Lovran, Mune - Nogometaši „Lovrana“ još uvijek ne mogu odahnuti i započeti slaviti titulu županijskih prvaka. Momčad „Muna“ i dalje im puše za vratom, a sada su i smanjili prednost. Naime, Lovranci su u 14. kolu Prve županijske lige usporeni su kod kuće. Susret s Lošinjem završio je neodlučeno 2:2, a njihovi konkurenti za titulu prvaka, momčad „Muna“, svladala je u derbiju kola „Vrbovsko“ u gostima - 1:2.

Lovranci su u utakmici protiv „Lošinja“ poveli sa 2:0 nakon samo trideset minuta igre, a onda uspjeli primiti dva pogotka i izvući samo bod. Utakmicu u Vrbovskom odlučio je Karlo Šneler dvama pogocima u prvom dijelu.

LOVRAN - LOŠINJ 2:2
Lovran - Igralište Lokva. Gledatelja: 100. Sudac: Mario Prpić (Rijeka). Strijelci: 1:0 Jukičić (17'), 2:0 Vidmar (29'), 2:1 Antoninić (36'), 2:2 Dlaka (49'). Žuti karton: Periša (Lovran).
LOVRAN: Torbarina, Mohorovičić, Mandić (od 65. Periša), Vuković, Bitanga, Kruezi, Jukičić, Srok, Gregov (od 65. Sirotnjak), Srdoč, Vidmar
LOŠINJ: Andijić, Matešić, Ivković, Dlaka (od 82. Abdija), Faflja, Dumenčić (od 65. Krajina), Stojanović (od 82. Benvin), Novak (od 60. Krajina), Ivić, Antoninić, Pahljina (od 65. Nikolić)

Karlo Šneler - dvostruki strijelac protiv Vrbovskog

VRBOVSKO – MUNE 1:2
Vrbovsko - Igralište NK Vrbovsko. Sudac: Antonio Melnjak (Rijeka). Strijelci: 0:1 Šneler (32'), 0:2 Šneler (37'), 1:2 Poljak (82'-11 m). Žuti kartoni: Poljak (Vrbovsko), Inić, Bonicioli (Mune)
VRBOVSKO: Dragović, Ravlić, Ivošević, Pribanić, Poljak (od 82. Mrvoš), Cindrić, Šimunović, Tomić, Štajminger, Majetić, Mance.
MUNE: Kukić, Gulan, Grbac, Bonicioli (od 82. Škuljević), Alinčić (od 90. Šepić), Popović, Šneler, Smolić (od 30. Cetina), Inić, Vanja, Beni.

Rezultati ostalih susreta: RAB – RIKARD BENČIĆ 4:1, GORANIN – RJEČINA 0:2

Poredak: Lovran 35, Mune 29, Vrbovsko 24, Vihor (B) 21, Lošinj 19, Rikard Benčić 17, Rječina 17, Omladinac Vrata 13, Rab 12, Goranin 4.