Opatijcima bod u Sisku

Autor: Nikola Cvjetović 07.05.2022

Utakmica je inače protekla u izjednačujućoj igri u kojoj su se domaći i gostujući vaterpolisti izmjenjivali u minimalnom vodstvu sve do posljednjih pet minuta zadnje četvrtine...

Sisak - Opatijski vaterpolisti došli su do prvog gostujućeg boda u ovogodišnjem prvenstvu 1.B HVL i to nakon što su u posljednje tri minute utakmice uspjeli nadoknaditi zaostatak od tri gola minusa. Gol za izjednačenje postigao je najbolji strijelac Opatijaca na ovom susretu Viktor Tončinić dvije sekunde prije isteka vremena.

Utakmica je inače protekla u izjednačujućoj igri u kojoj su se domaći i gostujući vaterpolisti izmjenjivali u minimalnom vodstvu sve do posljednjih pet minuta zadnje četvrtine kada su Siščani, činilo se tada, došli do odlučujuće prednosti od 15 : 12. Međutim, mlada opatijska momčad se nije predala već je s tri uzastopna gola Lucijana Dujmića, Vucelića i već spomenutog Tončinića došla do zasluženog remija.