Poraz Opatijaca u prvom kolu Prve NL

Autor: Nikola Cvjetović 17.08.2024

Jak početak utakmice - u 11. minuti postavljen i konačni rezultat.

Zagreb - U vrlo teškim uvjetima za igru, na plus 38 stupnjeva Celzijusa, otvorena je sezona u Prvoj NL. Na terenu zagrebačkog ŠNC Stjepan Spajić Opatijci su u svojem prvom kolu višeg ranga natjecanja minimalno poraženi od domaćina, nogometaša Dubrave (2:1). Pred stotinjak gledatelja Opatija je povela pogotkom Bogolina u 5. minuti, do izjednačenja stiglo je već u 9. minuti susreta (Firmino), a u 11. minuti susreta postavljen je i konačan rezultat - 2:1 (strijelac Zahora).

DUBRAVA TK: Mustapić, Jakovljević (46′ Dominić ), Pavlek, Ljubanović, Palić, Zahora (63′ Pavlović -), Janjiš, Tunjić (88′ Izuchukwu), Raužan (46′ Brković), Juranović (79′ Brkić ), Firmino.

OPATIJA: Prskalo, Grujević, Marić, Graf, Macolić, Ušalj (46′ Horvat), Mulac, Bogolin (60′ Weitzer), Kožić (80′ Čulina), Žabec, Glavan (46′ Ajayi).