Prvo poluvrijeme pripalo Osijeku - Riječki gol načeo Jurišić

Autor: Portal Torpedo 19.05.2024

Osijek je poveo 1:0 u 4'.

Osijek - Na Opus areni gotovo je prvo poluvrijeme susreta 35. kola SuperSport HNL-a između Osijeka i Rijeke. Osijek je poveo 1:0 u 4'. Jurišić je nakon prodora pokušao odigrati dupli pas s Omerovićem, ali Bogojević je malo skrenuo loptu, Labrović je nije uspio ukrotiti pa se vratila do Jurišića koji je lako poentirao.

Za Rijeku ovaj dvoboj nema neki preveliki značaj jer je Dinamo prošlo kolo proslavio naslov prvaka, no domaćinu ovih 90 minuta itekako puno znači.

OSIJEK: Kolić - Prekodravac, Bralić, Jurišić - Omerović, Cokaj, Nejašmić, Bukvić - Pušić - Matković, Mierez

RIJEKA: Labrović - Grgić, Radeljić, Dilaver, Čabraja - Selahi - Yansane, Petrović, Janković, Bogojević - Obregón

Ovo je ukupno 101. utakmica Rijeke i Osijeka u HNL-u. Uzimajući u obzir samo prvenstvene utakmice, omjer je gotovo izjednačen, Rijeka je ostvarila 37 pobjeda, Osijek 35, a 28 utakmica završilo je remijem.