Remiji Drage i Halubjana u 17. kolu Četvrte NL NS Rijeka

Autor: Nikola Cvjetović 26.03.2023

Dražani bez pobjede ostali u završnici utakmice protiv Novalje - 3:3. Borac i Halubjan u utakmici podjednakih šansi podijelili bodove – 1:1.

Nogometaši Drage u susretu protiv Novalje, u 17. kolu Četvrte NL NS Rijeka, dva su vrijedna boda izgubili u posljednjim minutama susreta, nakon što su do 89. minute vodili 3:1. Očigledan pad koncentracije doveo je do situacije da u dve minute prime dva gola i Novljanima dozvole povratak kućama sa toliko željenim bodom(3:3). Bodove su podijelile i momčadi Borca i Halubjana na Krasici (1:1). U zanimljivoj utakmici obje ekipe imale su podjednako šansi, iako igrači Borca mogu žaliti što nisu iskoristili jedanaesterac.

BORAC – HALUBJAN 1:1
Igralište Krasica. Gledatelja: 100. Sudac: Zvonko Radić (Kastav). Strijelci: 1:0 Žeželić (12'), 1:1 Flego (42'). Žuti kartoni: Erceg (Borac), Šarković, Dedić, Mandić (Halubjan).
BORAC: Benulić, Iljazi, Rusich (od 46. Karleuša), Erceg, Juras, Žeželić, Dukađin, Polić (od 74. Ivanović), Zubić (od 46. Vušković), Fućak, Štemberger.
HALUBJAN: Bedenik, Stojković, Ciglar (od 46. Kučinić), Murica (od 72. Radan), Flego, Mandić, Kovačević, Dedić, Klapan, Jurković (od 46. Weitzer), Šarković.

DRAGA – NOVALJA 3:3
Igralište Slatina. Gledatelja: 50. Sudac: Alen Dokuš (Pula). Strijelci: 1:0 Kurti (22'), 2:0 Kurti (77'), 2:1 Čačić (79'), 3:1 Antolović (84'), 3:2 Rončević (88'), 3:3 Kojić (90'+1'). Žuti kartoni: Kinkela, Kovačević, Kaligarić, Šop, Lončarica (Draga), Smolčić, Kustić, trener Datković (Novalja).
DRAGA: Bošnjak, Kovačević, Kinkela, Šop, Babajić (od 84. Kramer), Rubinić, Kovačić (od 79. Antolović), Kurti, Kaligarić, Krnjatić, Sinožić (od 75. Lončarica).
NOVALJA: Smolčić, Rončević, Memkov, D. Čačić, Kustić, Dodevski, Šćiran (od 46. S. Čačić), Kojić, Župan (od 75. Tončić), Buljat, M. Čačić.

Rezultati ostalih susreta: OTOČAC - VELI VRH 0:0, OŠK OMIŠALJ - GOSPIĆ 91 3:0, ZAMET – ROVINJ 2:4, KLANA - MLADOST FAŽANA 2:1, BANJOLE – LOKOMOTIVA 1:1.
Poredak: Rovinj 38, Halubjan 36, OŠK 35, Veli Vrh 33, Otočac 25, Lokomotiva Rijeka 24, Borac Bakar 21, Mladost (F) 21, Klana 20, Draga 19, Banjole 19, Novalja 17, Zamet 14, Gospić 91 10 bodova.