[FOTO] Rijeka spašavala rezultat i upisala remi protiv Varaždina

Autor: Nikola Cvjetović 03.09.2023

Nakon što su Riječani dominirali u prvom poluvremenu, u drugom dijelu utakmice Varaždinci su uspjeli preokrenuti rezultat i stići u vodstvo 2:1.

Rijeka - Nogometaši Rijeke i Varaždina remizirali su pred nekoliko tisuća gledatelja na Rujevici - 2:2.

U 17' jednu odbijenu loptu Fruk je prebacio glavom za Jankovića koji se sjurio prema golu i poentirao - za 1:0. U 67' je dosuđen kazneni udarac za Varaždin, a duel Mitrovića i Brodića Čulina je okarakterizirao za kazneni udarac. Mitrović je zaradio žuti karton, a Postonjski je bio siguran s bijele točke. Samo 4' kasnije Brodić je sjajno pogodio s lijeve strane kaznenog prostora za vodstvo gostiju od 1:2.

Gosti su u 83' minuti ostali s igračem manje, nakon što je Obregona srušio Pellumbi i zaradio crveni karton. Dvije minute kasnije Janković je sjajno izveo slobodan udarac, vratnica je spasila goste, a Obregon glavom pospremio odbijanac. Do kraja susreta Rijeka je napadala i pokušala dati još jedan gol, a najbolju šansu imao je Janković u 5' minuti sudačke nadoknade.

Riječani su ipak do kraja susreta uspjeli izjednačiti i sačuvati bar bod.