Rukometašice Liburnija Opatije pobjedu izborile u posljednjim sekundama

Autor: Nikola Cvjetović 17.03.2024

Liburnija Opatija - Umag 29:28

Opatija - Rukometašice Liburnija Opatije u 17. kolu 2. HRL Zapad u posljednjim sekundama utakmice izborile su novu pobjedu. Na domaćem parketu, u dvorani Marino Cvetković, slavile su protiv Umaga s 29:28, a posljednji pogodak u 60. minuti s linije sedam metara postigla je Gloria Fućak.

Utakmica je većim dijelom susreta bila izjednačena. U 34. minuti Opatijke su povele 20:16, međutim gošće su se brzo opravile i preokrenule pa je na semaforu u 51. minuti bilo 23:25 za Umažanke.

Gošće su u 57. minuti imale gol prednosti (27:28), ali je minutu kasnije Stefani Stakorić poravnala, a u posljednjoj minuti Gloria Fućak proslavila pobjedu nakon penala.

Za Liburnija Opatiju igrale su: Cerovac, Zdrinšćak 2, Mihočka 2, Fućak 6, Hunčak 5, Vivoda 3, Lenac 2, Stakorić 6, Šimičić, Mihalić 3, Gadža, Afrić, Grabar, Sinčić, Brubnjak.

Za Umag su nastupile: Štingl, Andročec 1, Romić Hercig, Kernjus 15, Blašković, Špoljar 1, Calcina 2, Sladić, Mijanović, Mandić 5, Selar 4, Luša, Tatalović.