Rukometašice "Liburnija Opatije" slavile u Crikvenici

Autor: Nikola Cvjetović 13.10.2024

Murvica - Liburnija Opatija 30:31 (13:18)

Opatija - Rukometašice "Liburnija Opatije" nakon četiri odigrana kola u Drugoj HRL zapad i dalje ne znaju za poraz. Opatijke su sezonu otvorile s dva remija, a sada su upisale i drugu prvenstvenu pobjedu u srazu s "Murvicom" u Crikvenici - 30:31 (13:18). Opatijke su odlično odigrale prvo poluvrijeme i na odmor otiše s pet golova prednosti. Međutim u prvih 15 minuta drugog dijela ta im se prednost istopila. U 48. minuti na semaforu je bilo 24:24 pa su igračice Jurice Filipovića ušle u grčevitu završnicu iz koje su ipak na kraju izašle kao pobjednice.

Crikvenica - GSD Crikvenica. Gledatelja: 50. Suci: Dorijan Pešutić (Matulji) i Marko Prpić (Kostrena).

MURVICA: Beganović, Dugonjić, Kauzlarić, Stipčić 2, Filipović 1, Skorić 12, Mandekić, Tomić 7, Čupić, Toskić, Lončarić 6, Ereiz, Car 2, Raštegorac.

LIBURNIJA OPATIJA: Jardas, Zdrinšćak 7, Nižić, Mihočka 2, Fućak 3, Hunčak 6, Bradanović 3, Vukajlović, Vivoda 2, Lenac, Stakorić 4, Mihalić 4, Afrić, Vukić, Grabar.