[TENIS] Manestar/ Volarić (Pećine) i Mikac/Šušnjar (Krk) odnijeli titulu 13. Rukavac Doublesa

Autor: Nikola Cvjetović 11.10.2023

Ukupno je bilo prijavljeno 50 natjecatelja iz regije koji su se natjecali u dvije kategorije +105 i -105 godina (zbroj godina para).

Rukavac - Manestar/ Volarić (Pećine) i Mikac/Šušnjar (Krk) pobjednici su 13. izdanja tradicionalnog teniskog turnira Rukavac Doubles u dvije dobne kategorije, što se protekle subote održao u sportskom centru “Damar” u Rukavacu. Ukupno je bilo prijavljeno 50 natjecatelja iz regije koji su se natjecali u dvije kategorije +105 i -105 godina (zbroj godina para).

U kategoriji +105 slavio je par Mikac/Šušnjar (Krk) ispred para Štok / Puharić (Opatija). Treće mjesto su osvojili par Pavinčić/ Gregov (Lovran).

U kategoriji -105 slavio je par Manestar/ Volarić (Pećine) ispred para Bagarić/Neznanović (Rukavac). Treće mjesto osvojili su par Vitezić/ Tomaž (Pećine).

Po završetku turnira uslijedilo je druženje uz roštilj i domaće kolače do dugo u noć.