[VIDEO/FOTO] Seniori HMNK Rijeka upisali visoku pobjedu protiv Zagorja, Fetić postigao hattrick

Autor: Nikola Cvjetović 22.01.2023

U nastavku pogledajte sažetak sa susreta i veliku fotogaleriju...

Rijeka - Seniori HMNK Rijeka upisali su sinoć visoku pobjedu u susretu protiv Futsal Zagorja. Susret u Dinku okončan je uz 9 postignutih golova te gotovo duplo više promašenih zicera, pogođenih stativa i prečki.

U strijelce se upisalo čak šest različitih igrača, uz hattrick prvog topnika lige - Alena Fetića. Prvi je mrežu gostiju u 4' minuti načeo Šepić, zatim je zabio Kurolt u 16' minuti, da bi samo minutu kasnije gostujuću mrežu zatresao i Majetić za 3:0. Svoj drugi pogodak Kurolt je postigao 21', da bi u 23' Cianci zabio za 5:0. Svoj premijerni nastup Hrgota je u 25' okrunio pogotkom, da bi posljednja tri gola zabio sjajni Alen Fetić. Svoj prvi, a ukupno 7 pogodak u susretu postigao je u 27', zatim je tresao mrežu u 39', da bi susret zaključio pogotkom u 40' za konačnih 9:0.

Ovom pobjedom seniori su zatvorili prvi dio sezone, a idućom domaćom utakmicom protiv Bjelovara i službeno otvaraju drugu polusezonu.