Zamećani u Osijeku minimalno poraženi

Autor: Nikola Cvjetović 15.10.2024

U posljednjim minutama, kada je napetost na terenu bila na vrhuncu, domaćini su uspjeli preokrenuti rezultat u svoju korist te se susret završava minimalnim porazom.

Rijeka - Seniori Zameta doživjeli su tijesan poraz u Osijeku, gdje su u dramatičnoj završnici izgubili od domaće ekipe rezultatom 29:28.

Utakmica je počela solidnom i borbenom igrom s obje strane, a Zamećani su se do kraja prvog poluvremena uspjeli odvojiti na pet pogodaka prednosti. Drugo poluvrijeme donijelo je nastavak solidne igre i održavanje stečene prednosti. Ipak, u 50' minuti susreta dolazi do pada koncentracije u našim redovima. Zamećani ulaze u krizno razdoblje koje je Osijek vješto iskoristio, postupno smanjujući zaostatak i vraćajući se u utakmicu.