NK Opatija: Poraz, remi i pobjeda…

nk_opatija_sm_1…od prve minute se vidjelo, da neće biti dobar dan za nogometaše Opatije…
…u nastavku teksta donosimo izvještaje sa sve tri odigrane utakmice…

Opatija – U još jednom ”bogatom” nogometnom vikendu, kad je kompletan pogon NK Opatije bio na travnjaku, jedino su Stariji pioniri pobijedili, Mlađi pioniri igrali su neriješeno, dok su juniori izgubili utakmicu s visokih 8 : 0. U nastavku teksta donosimo izvještaje sa sve tri odigrane utakmice.
U 24. kolu juniorske lige sastali su se Pomorac i Opatija na stadionu u Opatiji. Pomorac je pobijedio rezultatom 8:0. Momčad Opatije je bila umorna i psihološki ispražnjena zbog netom završene Kvarnerske rivijere. Nekolicina igrača je bila ozljeđena tako da ni sastav nije bio kompletan. Iako je Pomorac momčad samog vrha Opatijci nisu mogli pronaći motiva za ovu utakmicu. Nadalje bilo je jako toplo i sparno što je dodatno smanjilo moral igrača. O utakmici nema što puno reći. Od prve minute se vidjelo da neće biti dobar dan za Opatiju. Pomorac je uglavnom vodio igru preko zadnje linije i davao mogućnost odmora obrani Opatije. Prvo poluvrijeme je završilo sa rezultatom 3:0.
U drugom poluvremenu se nije mnogo toga promijenilo. Još je zadnjih 20 minuta Opatija je igrala s igračem manje zbog ozljede Periše. Trener je bio obavio sve tri zamjene tako da su morali igrati sa 10 igrača. Ovaj poraz je teško pao igračima no kraj sezone se bliži kraju i nema nekog rezultatskog imperativa. Sljedećeg tjedna se igraju posljednje utakmice prvenstva i nadamo se da će Opatija to zaključiti pobjedama.
NK OPATIJA: Milenković, Katavić, Mužić, Čutić, Vasić, Periša, Bradašević F. (Pejić 70′), Saleš (Šverko 80′), Bradašević M. (Jakopović 60′), Žuljević, Rukavina

Liburnija.net: Nogometni klub Opatija - Juniori