Brunch za psiće i njihove vlasnike na novoj terasi hotela Kvarner u Opatiji
Autor: Ivana Grabar 19.06.2026

Liburnia Hotels & Villas, Cannella i PAWsitively CROatiana organiziraju jedinstveno pet-friendly druženje koje spaja gastronomiju, koktele i ljubav prema četveronožnim ljubimcima
Opatija - Nova terasa hotela Kvarner u Opatiji ovog će vikenda postati mjesto posebnog pet-friendly druženja. U organizaciji Liburnia Hotels & Villas, Cannelle i PAWsitively CROatiana održat će se brunch za pse i njihove vlasnike, događaj koji spaja vrhunsku lokaciju, gastronomiju, osvježavajuće koktele i ljubav prema kućnim ljubimcima.
U ambijentu jednog od najprepoznatljivijih opatijskih hotela i uz pogled na Kvarnerski zaljev, posjetitelji će među prvima imati priliku doživjeti novu terasu hotela Kvarner kroz opušten koncept vikend druženja na kojem su dobrodošli i četveronožni članovi obitelji.
Za osvježenje će se pobrinuti Cannella, koja će pripremati svoje prepoznatljive ljetne koktele, dok će PAWsitively CROatiana predstaviti prirodne pseće poslastice izrađene od 100 posto hrvatskih sirovina. Opatijski brend posebno ističe kvalitetu sastojaka, lokalnu proizvodnju i brigu o dobrobiti pasa, a suradnja s Cannellom rezultirala je i nastankom posebne Cannelle za pse.
Organizatori ističu kako je brunch zamišljen kao spoj opatijske elegancije, suvremenog lifestylea i pet-friendly kulture koja sve više postaje dio identiteta Opatije kao turističke destinacije. Cilj događanja je stvoriti iskustvo u kojem će podjednako uživati i ljudi i njihovi ljubimci.
Druženje na novoj terasi hotela Kvarner okupit će vlasnike pasa, goste Opatije i sve ljubitelje životinja koji vjeruju da su najljepši trenuci oni koje dijelimo sa svojim najvjernijim prijateljima.
Prijave i dodatne informacije dostupne su putem e-mail adrese organizatora - valentina@cocos-management.com





