Dnevno izdanje Volosko jazz-a ove subote

Autor: Marina Pauletić 16.12.2022

Darko Jurković - Charlie poznat je po korištenju „two hands tapping“ tehnike.

Volosko - Ove subote, 17. prosinca u 13 sati na vološćanskome placu nastup će održati gitarist Darko Jurković - Charlie uz pratnju Vedrana Ružića na kontrabasu i Adriana Bernobića na bubnjevima.

Koristeći „two hands tapping“ tehniku, svirajući na dvije gitare istovremeno, Darko Jurković – Charlie zadivljuje publiku i žirije. Dobitnik je devet Nagrada Status za najboljeg hrvatskog jazz gitarista te nagrade Porin.

Jazz trio poziva sve Vološćane i posjetitelje Voloskog da prošeću do najljepšeg vidikovca te da se prije utakmice opuste uz zvukove jazza.

Koncert se održava uz podršku Grada Opatije.

Više sa portala poduckun.net ...

Kolačići

Ova stranica koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva i praćenje posjećenosti. Nastavkom korištenja stranice smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.