1.B HVL: Vaterpolisti Opatije upisali drugu pobjedu

Autor: Nikola Cvjetović 27.03.2022

U efikasnoj večeri na bazenu Kantrida posebno su se istakla braća Dujmić koja su zajedno postigli polovicu opatijskih golova

Rijeka - Opatijski vaterpolisti zabilježili su i drugu domaću pobjedu u ovogodišnjem izdanju 1.B HVL. Nakon visoke pobjede protiv Pule igrači trenera Kancijanića bili su uvjerljivo bolji i od vaterpolista Osijeka. Jedino je prvih osam minuta donijelo koliko toliku rezultatsku neizvjesnost dok je ostatak utakmice uglavnom protekao u nadmoći domaćih vaterpolista koja je pogotovo došla do izražaja istekom zadnje četvrtine susreta u kojoj su opatijski vaterpolisti nizali gol za golom do konačnih 25 : 12.

U efikasnoj večeri na bazenu Kantrida posebno su se istakla braća Dujmić koja su zajedno postigli polovicu opatijskih golova, a vrijedi istaknuti i četverostrukog strijelca Gabrijela Burburana te povratnika Iana Petrića koji je tri puta pogodio mrežu golmana Vrsaljka. Kod gostiju najefikasniji Nadj s četiri i Opačak s tri gola.U narednom kolu Opatijce čeka još jedno teško gostovanje kod trenutno vodeće momčadi lige POŠK-a 1937.