[FOTO] Halubjan i Pomorac u derbiju 3. HNL zapad podijelili bodove

Autor: Nikola Cvjetović 19.10.2024

Halubjan - Pomorac 2:2 (2:1).

Viškovo - Halubjan i Pomorac u derbiju 9. kola 3. HNL zapad na igralištu Brnasi pred 300-ak gledatelja podijelili su bodove - 2:2. Derbi je opravdao sva očekivanja momčadi koje se nalaze u gornjem domu ligaške ljestvice. Pomorac je imao nešto više loptu u nogama, a Halubjan nekoliko odličnih prilika. Domaćini su dva puta vodili. Za 1:0 pogodak je postigao Jurković već u 2. minuti, pet minuta kasnije izjednačio je Šprem-Veljavečki. Paškvan u 17. minuti vraća prednost "Halubjana" - 2:1 da bi konačan rezultat u 70. minuti postavio Benčić.

HALUBJAN: Balent, Šimić, Ciglar, Marot, Hunčak (od 71. Stojković), Baraba, Pučić, Ivić (od 71. Belina), Paškvan (od 77. Pičuljan), Jurković (od 54. Dedić), Begović.

POMORAC: Nicoletti, Dundović, Šprem-Veljavečki, Čanković, Ende, Lapić, Rožajac (od 46. Žeželj), Burul (od 59. Sobotinčić), Matković, Benčić, Bradarić (od 46. Blečić, od 75. Stanišić).